Moduł LED 2W COB DCW-MC12-2W;6000K biały zimny;1xCOB;180lm;12VDC;IP67
Ostatnio oglądane
TR BD127;Telefunken;TO126;tranzyst. NPN;0.5A;300V;17.5W
Zła ilość towaru
Transoptor CNY17-3/LTV-702V LITEON DIP6 Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4024BE TI układ scalony DIP14
UKŁ UL1621N(TCA4500);CEMI;DIP16; Dek. sygnału stereofon. z pętlą PLL
Przekaźnik 40.52.9.024.0000 FINDER 24VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Łącznik Typ 83-132 54AR-35.75 miniaturowy złocone końcówki
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
Dioda LED 10mm czerwona 10/34URH KTL1000CDI;Vf=2.1V;If=20mA;matowa
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
UKŁ L7910CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-10V;RoHS;
Przekaźnik NVF4-2C 12VDC 30/40A NHG 1 st. przełączny z uchem; RoHS
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683