Tyrystor T61-150-09-50 150A;900V
Ostatnio oglądane
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Zła ilość towaru
Tyrystor T22-10-02-50 (10A/200V) TO-64 LAMINA
Zła ilość towaru
TR STP4NK80ZFP;ST;TO220FP;Tranzyst. N-MOSFET;3A;800V;25W;3.5R
Ukł 74HCT153 HA układ scalony DIP16
Przełącznik RL5-6;ON-OFF;dwutorowy; 4-pin.;2-poz.;16A/250VAC;czarny;
Tyrystor BT148W-600R.115;SOT223;SMD 1A;600V;Igt50uA;WeEn Semiconductors
Łącznik 83546-02 (NO+NC) z dźwignią napędową
Dioda LED SMD 0805 czerw. EVERLIGHT 3817212011 17-21SURC/S530-A2/TR8
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ LM317T-DG;ST;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-37V;1.5A
TR 2N6491(=BDP396)CDIL;TO220;Tranz. PNP; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS