Lampka diodowa KLP-5/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/blue
Ostatnio oglądane
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT125 TI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Pokrętło POK-6773;średnica osi 6mm;
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Przekaźnik JQX/HF118F-012-1HS5T; Hongfa;10A;12V;odp.RM96Z-12VDC/HF68
Przełącznik C1522ABBB;(ON)-OFF-(ON) 3poz;monstabilny;16A/250VAC;11x30mm
Kontrolka OWS13/LS-13 zielona do żarowek telefonicznych SI"SIMET"
Dioda LED 5mm 12V czerwona clir R10R12V-5/Q500HCHCR4H-12V YETDA Pbf
UKŁ uA741PC MEV DIP14 wzmacniacz operacyjny
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
TR BC239B;CEMI;TO92;Traznystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Dioda BACP95 CEMI 0.2A 75V <4ns DO35 szybka,impulsowa taśma