Lampka diodowa KLP-10/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 16A 113stop.C BF113X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Zła ilość towaru
UKŁ L7924/MC7924CT;ON;TO220; stabilizator;1A;-24V;Pbf;
Zła ilość towaru
UKŁ TL072CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;RoHS
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
Przekaźnik 60.12.9.012.0040 FINDER odp.R15 2PDT 12VDC 10A
TR 2N3055;STM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;60V;115W;2.5MHz;RoHS
Ukł UCY7493N;CEMI;układ scalony DIP14 CEMI;7493PC;MEV;
TR BUZ72A;SIEMENS;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;9A;100V;40W;
UKŁ TBA820M;SGS;DIP8;Układ scalony; UL1482N;
UKŁ LM309G;Mot.;TO39;układ scalony; 5-Volt Regulator
Ukł UCY7453N/MH TESLA układ scalony DIP14
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz