Kontrolka AD16-22DS/G-230VAC;22mm; zielona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-132 54AR-14.75 miniaturowy złocone końcówki
Zła ilość towaru
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
Mostek KBPC2510 (25A/1000V) konekt. EEC RoHS
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P
TR TIP36C;STM;TO247;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD250C
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS
Buzzer z generatorem FC208L/3V RoHS elektromagnetyczny 2-4V 15mA 75dB
Transoptor CNY17-2 FSC DIP6 Pbf
Przekaźnik 60.13.8.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VAC 10A
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W