Kontrolka LED IND8-24G-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;zielony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
UKŁ L7908CTG;ON;TO220;stabilizator; 1.5A;-8V;RoHS;
Zła ilość towaru
TR BSX61;TO39;Tranzystor;CEMI; NPN;1A;45V;800mW;250MHz;70ns;
Zła ilość towaru
Transoptor CNMP22 CEMI
Mostek 2W10 (2A/1000V) MIC okrągły;przewlekany (THT);RoHS
Ukł 74HC74 TI układ scalony DIP14 Pbf
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
Przekaźnik 60.12.9.012.0040 FINDER odp.R15 2PDT 12VDC 10A
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h
Ukł CD4098BE TI układ scalony DIP16
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS