Dioda ult.szybka HFA15TB60 VISHAY 15A 600V 19ns TO220AC
Ostatnio oglądane
Tulejka izolacyjna TO220 200mW/mK;130stop.C;6mm;NINIGI;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX55 C3V0;500mW;DO-35
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
UKŁ UL1440T=TCA940;CEMI;Wzmacniacz mocy 10W z zabezp. term. i zwarc.
Ukł UCY74LS160/SN SA układ scalony DIP16
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;
Dioda LED SMD 0805 zielona;360mcd; 2.8-3.6V;20mA;FYLS-0805PGC;FORYARD
Ukł ICL7135CPIZ;Intersil;DIP28; Przetwornik;RoHS;
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
Przekaźnik 40.61.9.012.0300 FINDER 12VDC;1Z;16A;st.AgCdO;55mA;RM83Z;
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;