Taśma LED zielona 300LED/5m 3528 12VDC/IP65/24W LEDstrip3528G/60
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm migaj.nieb./żółta clir 500mcd DIOD-9185 Pbf
Zła ilość towaru
TR IRF9540N;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;27A;100V;125W;RoHS;
Zła ilość towaru
UKŁ TL431A HTC TO92 stabilizator regulowany(ADJ);2.5-40V;2.5V;0.15A
TR BDX54C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;60W
Ukł UCY7440N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik K8 1x6V  401-1 TELFA
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Ukł 74HCT366 EL układ scalony DIP16
Buzzer z generatorem HCM1001 RoHS elektromagnetyczny 1.3-2V 25mA 75dB
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
TR BC148A;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz