Kontrolka AD16-22DS/O-230VAC;22mm; pomarańcz.;podśw.LED230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY74193N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Przekaźnik HM4100F/HFD41-005VDC-HS HONGFA;SPDT;2A;5VDC
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Bezpiecznik termiczny 1A 102stop.C RH102/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
UKŁ LM301AH;TI;TO99-8;Wzmacniacz operacyjny;100kHz;
Dioda LED 5mm 12V czerw.;dyfuzyjna z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
Przekaźnik JRC/HFD27/024-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-24VDC 2P 2A
Dioda LED SMD 0805 zielona;360mcd; 2.8-3.6V;20mA;FYLS-0805PGC;FORYARD
Przekaźnik 43.41.7.024.2300 FINDER 24VDC;10A;1Z;st.AgCdO;0.25W;o.RM96Z
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz
UKŁ L7905CV;ST;TO220;Stabilizator; 1.5A;-5V;RoHS;
Przekaźnik 40.52.8.012.0000 FINDER 12VAC;8A;2P;st.AgNi;90mA;odp.RM94P;