TR IGW25T120;INFINEON;TO247-3; Tranz. IGBT;25A;1200V;1.7V;190W;
Ostatnio oglądane
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC14 TI układ scalony DIP14;RoHS
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 16A 142stop.C BF142X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
Fotodioda BPYP35
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS
Dioda LED 5mm migaj.czerwona clir 500mcd;Vf=2V;DIOD-3827 RoHS
Pojemnik na baterie 2xR6 z kablem TYP02 RoHS
UKŁ UL1970N=UAA170;CEMI;DIP16; Ukł.sterujący punktowym wskażnikiem
TR TIP35C;STM;TO247;Tranzystor; NPN;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD249C