Moduł LED OSMW05C12GP-niebieski B5STS4C1A;12V;12xPLCC6;średnica50mm
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.61.9.024.0000 FINDER 24VDC;1P;16A;st.AgCdO;27mA;RM83P;
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm 12V zielona PG clir G10R12V-3/PG/OSG5DA3131A-12V; RoHS
Zła ilość towaru
TR BD138-16;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;60V;12.5W;>50MHz;RoHS
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
TR BC239B;CEMI;TO92;Traznystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
TR 2N3055;STM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;60V;115W;2.5MHz;RoHS
Ukł UCY74LS07N/HD TI układ scalony DIP14 RoHS
Przekaźnik RM2-12VDC 2P 5A LUMEL
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS
Ukł 74HC679 TI układ scalony DIP20
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS