TR IGW75N60T;Infineon;TO247-3; Tranzystor IGBT;75A;600V;1.5V;428W;
Ostatnio oglądane
Mostek trójf.SKBPC3516 (35A/1600V) konektory;MIC;RoHS
Zła ilość towaru
Oprawka LED 5mm RTF5010 wypukła Kingbright RoHS KBE CN
Zła ilość towaru
Przekaźnik 60.13.8.110.0040 FINDER odp.R15 3PDT;110VAC;10A
Ukł 74HCT374 PH układ scalony DIP20 Pbf
Pokrętło 23 E103-3-1611-343 czarne średnica osi 6mm;
Ukł UCY7474N CEMI układ scalony DIP14
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Dioda LED 10mm czerw./ziel.;3 nogi; ws. katoda;L-819SURKSGW;KINGBRIGHT
Ukł 74HC02 TI układ scalony DIP14
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
Dioda Zenera BZP650 C27V;5W;CEMI;