Przekaźnik G4A-1A-E-24VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:24VDC;20A;900mW;RoHS
Ostatnio oglądane
TR BC239;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W