Lampka diodowa KLP-10/G 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/green
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem 3D3120L 1-12V piezo pulsujący i ciągły 35mA 100dB
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm czerw./ziel.;3 nogi; ws. katoda;L-819SURKSGW;KINGBRIGHT
Zła ilość towaru
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Ukł UCY7453N/MH TESLA układ scalony DIP14
Dioda 1N4007 1A 1000V DO-41 taśma MIC Pbf
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Ukł 74HC373 TI układ scalony DIP20
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
Ukł CD4030BP PH układ scalony DIP14
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku