TR IHW40N135R5XKSA1;INFINEON;Tranz. IGBT;TO247-3;40A;1.35kV;197W;RoHS
Ostatnio oglądane
Łącznik 83546-02 (NO+NC) z dźwignią napędową
Zła ilość towaru
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-2 TELFA 2P;1A;nap.zasil.6.1-20V; do druku
Zła ilość towaru
Zestyk kontaktronowy 35mm HAMLIN przełączny DDR-DTH;
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
Optotriak MOC3062 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Triak BTA10-600B;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
TR BF422;KEC;TO92;tranzystor; NPN;20mA;250V;830mW;60MHz
TR BC313/BCAP13;CEMI;TO39; Tranzystor;PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Ukł CD4027BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Optotriak MOC3041 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS