Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4B Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Ostatnio oglądane
Przekaźnik RM2-12VDC 2P 5A LUMEL
Zła ilość towaru
UKŁ L7909CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-9V;Pbf;
Zła ilość towaru
Przełącznik RL5-6;ON-OFF;dwutorowy; 4-pin.;2-poz.;16A/250VAC;czarny;
Żarówka tel. T-6.8 24V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS
UKŁ LM78L05ACZ;DIOTEC;TO92; Stabilizator;100mA;+5V;RoHS
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;
TR BF240;TO92;PHILIPS;Tranzystor; NPN;40V;25mA;250mW;380MHz;
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Dioda LED 8mm żółta matowa 8Y3HD Pbf