Złącze AK710/3-7.5-V 3 PIN RoHS rozstaw 7.5mm CE PTR Messtechnik
Ostatnio oglądane
Dioda LED 2.2mm CQP462B zielona UNITRA CEMI
Zła ilość towaru
Ukł 74HC679 TI układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
Ukł CD4556BCP układ scalony DIP16 MOTOROLA
Buzzer z generatorem HCM1003 RoHS elektromagnetyczny 2-5V 20mA 75dB
UKŁ L7915CV;STM;TO220;Stabilizator; 1.5A;-15V;RoHS;
Ukł UCY74107N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC640 PH układ scalony DIP20
UKŁ MAA723(METAL);TESLA;TO99; Stabilizator regul. napięcia;2-37V
TR BDP392;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;15A;40V;75W;4MHz
Zestyk kontaktronowy 45mm ZW-211 przełączny
Dioda LED 10mm zielona 1036C clir 525nm;VF=2.2-3.1V;If=20mA;1500mcd
Oprawka LED 5mm RTF5010 wypukła Kingbright RoHS KBE CN
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 227stop.C RYE227 250V AC; RoHS