Lampka diodowa KLP-5/B 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 5mm)/blue
Ostatnio oglądane
TR BUT11AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;5A;1000V;100W;Pbf
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 bezbarwna do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Zła ilość towaru
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
UKŁ LM78L24;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+24V;RoHS
Ukł UCY74170N/SN układ scalony DIP16
TR BC558B;CDIL;TO92;tranzystor; PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz;Pbf
Ukł 74HC161 TI układ scalony DIP16 RoHS
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;
Przekaźnik 60.13.9.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VDC 10A
Fotodioda IR BPW34 OSRAM;850nm;60s; 2nA;150mW;DIL2;montaź THT;RoHS
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P
Ukł UCY7484N/SN TI układ scalony DIP16
Transoptor CNY17-4 LITEON DIP4 Pbf
Tyrystor KT506;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=0.2-1mA;