UKŁ LM7803CV/LF33CV;3V3;STM;TO220; Stabilizator napięcia;0.5A;3.3V;
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 34.51.7.012.0010 FINDER 12VDC;6A;1P;st.AgNi;RTII;170mW;
Zła ilość towaru
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf
Wtyczka bananowa WB-13 biała RoHS
Ukł UCY74121N CEMI układ scalony DIP14
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
Ukł CD4043BE TI układ scalony DIP16
Ukł UCA6409N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik R15 4PDT 24VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-1024 RELPOL