Przekaźnik HFD16-024-ZH-3 (HFD41) 24VDC;1A;1 styk przełączny;Hongfa
Ostatnio oglądane
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCA6402N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
Buzzer z generatorem HCM1003 RoHS elektromagnetyczny 2-5V 20mA 75dB
Przekaźnik RM2-24VDC 2P 5A LUMEL
Dioda LED SMD 0603 zielona KT0603JC Pbf
Ukł UCY74175N CEMI układ scalony DIP16
Złącze PH2x40S 2x40PIN proste szpilkowe raster 2,54mm RoHS
Złącze ARK311-031-11;rozstaw 5mm; 3 PIN;KARSON;odp.AK500/3-H;RoHS
Ukł 74HC393 PH układ scalony DIP14
Przekaźnik JRC/HFD23F-024-1ZS Hongfa;1st.przełączny;24V;1A
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W