Przekaźnik HFD16-012-ZH-3 (HFD41) 12VDC;1A;1 styk przełączny;Hongfa
Ostatnio oglądane
Osłona FG-60 wentylatora 60x60mm materiał metal; CONNECTAR; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC;clir; ciepła:VF:3.0-3.2V;3200mcd;0.01mA;
Dioda LED 3mm zielona matowa 3AG4HD01 KENTO RoHS
UKŁ L7824CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+24V;Pbf;
Przekaźnik JRC/HFD27/024-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-24VDC 2P 2A
Optotriak MOC3020M;ONSEMI;DIP6; Nap. izolacji 5.3kV;Montaż THT;RoHS
Przekaźnik K8 2x6V  402-1 TELFA
Ukł UCY7483N CEMI układ scalony DIP16
Ukł CD4510BE;DIP16;TI;Układ scalony RoHS
TR BF424;AM;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;250mW;300MHz
TR BC337-25;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;RoHS
Przekaźnik K8 1x6V  401-1 TELFA