Dioda LED 10mm 12V biała zimna clir 10CW4UC12V-10/OSW5DKA131A-12V;RoHS
Ostatnio oglądane
TR BC847B;NXP;SOT23;traznystor; NPN;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
Zła ilość towaru
TR IRF740;Vishay;TO220;tranzystor N-MOS;10A;400V;125W;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY7447N/7447PC;Układ scalony DIP16
Oprawka LED 5mm RTF5020 wklęsła Kingbright RoHS KBE CN
Dioda LED 5mm ultrafiolet 700mcd L5UVC50A/OSV6YL5111A OPTOSUPPLY Pbf
Dioda LED 10mm migająca niebieska clir;F10AB9UC;3V;500mcd;20mA;RoHS
Ukł 74HC32; TI; Układ scalony; DIP14;RoHS
Mostek KBPC1010/BR1010 (10A/1000V) MIC kwadratowy pinowy RoHS
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
Dioda LED 8mm zielona SJ8036C PG 7500mcd clir RoHS
Dioda LED 3mm czerwona 3AR4UD09; KENTO;dyfuzyjna;Uf=2.2V;If=20mA;Pbf
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h