Przekaźnik JQX115F-H-012-1Z1 Hongfa 1P;10A;12VDC
Ostatnio oglądane
Wyświetlacz zespolony LED KLR4172 3.5cyfry anoda czerwony
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Zła ilość towaru
TR BC327-25;LGE;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;50V;O.625W;Pbf
Dioda Zenera BZP650 C18V;5W;CEMI;
Zestyk kontaktronowy 35mm HAMLIN przełączny DDR-DTH;
Optotriak MOC3043 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Ukł 74HCT366 EL układ scalony DIP16
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Triak BT137-800E;NXP;8A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
Ukł UCY7438N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ TBA820M;SGS;DIP8;Układ scalony; UL1482N;
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
Potencjometr precyzyjny 20ohm 3006P (43P) 19mm BOURNS