UKŁ UCY74LS74;RENESAS;DIP14;ukł.sc. Pbf
Ostatnio oglądane
Membrana 20mm mosiądz FT-20T-4.0A1 4KHz KFB (piezo do obudowy) RoHS
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-132 54AR-14.75 miniaturowy złocone końcówki
Zła ilość towaru
UKŁ ULN2803AN;TI;DIP18; Driver;darlington;500mA;kan.:8;RoHS
Ukł 74HC241 TI układ scalony DIP20
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
Ukł CD4526BCP ON układ scalony DIP16
TR BF424;AM;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;250mW;300MHz
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h
TR BDW94C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;12A;100V;80W
TR IRF840;Vishay;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;8A;500V;125W;0.85R;RoHS;
Triak BT138-800E;NXP;12A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
TR TIP36C;STM;TO247;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD250C