Lampka diodowa KLP-10/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/white
Ostatnio oglądane
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Zła ilość towaru
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; TYP(KOD):1510-1322-1024;RELPOL
Zła ilość towaru
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
TR BFW16A;TO39;Tranzystor; NPN;w.cz.;300mA;25V;1.2GHz
Ukł CD4042/MCY CEMI układ scalony DIP16
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;
Grot precyzyjny do lutownic transformatorowych
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
TR TIP127;ARK;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;5A;100V;65W;RoHS
Ukł CD4052BCN/MCY układ scalony DIP16
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS