Kontrolka AD16-16E/O-12VAC/DC;16mm; pomarańcz.;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74197N/SN TI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Przekaźnik R15 4PDT 12VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-1014-23-1012-L RELPOL
Zła ilość towaru
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
UKŁ TL081CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny; RoHS
Mostek RB157 (1.5A/1000V) MIC okrągły RoHS
TR BC414;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
Tulejka izolacyjna TO220 200mW/mK;130stop.C;6mm;NINIGI;RoHS
TR 2N6107(=BDP286);TO220;Tranzystor PNP;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS