TR FGH60N60SMD;ON Semiconductor; TO247;Tranz.IGBT;60A;600V;1.9V;300W
Ostatnio oglądane
Tyrystor TYN610RG;ST;TO220AB 10A;600V;Igt:15mA;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4013AE; ST; Układ scalony; DIP14
Zła ilość towaru
Ukł CD4026BE TI układ scalony DIP16;RoHS
UKŁ UL1200N/ULA6200N(LA1230);CEMI; wzm. p.cz. z dekoderem FM;DIP16;
Dioda BA159 VISHAY DO-41 1A;1000V;<300ns;Pbf