TR IGW30N60TFKSA1/G30T60;INFINEON; TO247-3;Tr. IGBT;30A;600V;1.5V;187W
Ostatnio oglądane
Złącze AK110/2DS-7.5-V 2 PIN RoHS rozstaw 7.5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
Ukł CD4052BCN/MCY układ scalony DIP16
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS