Kontrolka LED IND8-12B-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1540N;CEMI;DIP16; układ ster. zasilaczem impulsowym
Zła ilość towaru
Triak S42-32-10-50;LAMINA;32A;1000V M6;TO208AA(TO48)
Zła ilość towaru
UKŁ UL1621N(TCA4500);CEMI;DIP16; Dek. sygnału stereofon. z pętlą PLL
Amperomierz 0-8A  WP08 Wskaźnik prądu
Przekaźnik JRC/HFD23F-012-1ZS Hongfa;1st.przełączny;12V;1A
Wtyczka bananowa BS425 TB-niebieska 4mm RoHS
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
Przekaźnik NVF4-2C 12VDC 30/40A NHG 1 st. przełączny z uchem; RoHS
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-2 TELFA 2P;1A;nap.zasil.6.1-20V; do druku
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;