Przełącznik hermetyczny KCD3B-12VDC 20A;podśw.niebieski;4.8mm;ON-OFF
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm niebieska UUB5037CKSE 7000mcd clir RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
Zła ilość towaru
Transoptor CNAP11 CEMI
Przekaźnik JRC/HFD23F-012-1ZS Hongfa;1st.przełączny;12V;1A
Gniazdo RM2 do przekażnika RM2
UKŁ L7910CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-10V;RoHS;
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.podśw.niebieski;7pin;IP68
Ukł UCY7437N CEMI uklad scalony DIP14
Ukł UCY7404N;CEMI;Układ scalony; DIP14
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
Ukł CD4046BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Krokodylek 27.716 nieizol. 51.3mm wtykany(gn.ban.4mm) 10A Amass
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Przekaźnik R15 4PDT 24VAC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-3024 RELPOL