Kontrolka LED IND8-24B-A;24VDC;IP40 wypukła metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
UKŁ ULN2003A;STM;DIP16;Układ scal. Driver;darlington;l.kan.7;RoHS
Zła ilość towaru
Mostek RB157 (1.5A/1000V) MIC okrągły RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4093BE; TI; Układ scalony; DIP14; RoHS
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Przekaźnik NVF4-2C 24VDC 30/40A NHG 1st.przełączny z uchem RoHS;2024412
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
Ukł 74HC151 ST układ scalony DIP16
Dioda LED 10mm 12V źółta clir 10CY4UC12V-10 RoHS
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
Ukł UCY7453N/MH TESLA układ scalony DIP14
Żarówka tel. T-6.8 6V 140mA 3000h fi 5.9x44.5mm