Moduł LED OSMW05C12GP-żółty Y5PTS4C1A;12V;12xPLCC6;średnica50mm
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4085BF SGS układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Przekaźnik 34.51.7.012.0010 FINDER 12VDC;6A;1P;st.AgNi;RTII;170mW;
Przekaźnik 40.52.8.012.0000 FINDER 12VAC;8A;2P;st.AgNi;90mA;odp.RM94P;
Dioda LED 10mm 12V czerwona clir 10CR4UC12V-10 RoHS
TR BC560C;CDIL;TO92;traznystor; PNP;uni.;60V;0.1A;0.5W;200MHz;RoHS
Potencjometr DOW-101-455 10K;4W; 6mm;25P-1;drutowy;UNITRA-TELPOD
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Dioda LED Super Flux 5mm niebieska Vf=3.2V 1500mcd WD=470nm 2083;RoHS
TR BUT12AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;8A;1000V;800ns;100W;
TR BU2520AF;PHILIPS;TO3P;tranzystor NPN;12A;1500V;45W;Pbf
Ukł CD4094BE TI DIP16 układ scalony RoHS
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS