Wentylator F41LM-012XK-9 12V DC; 18dB;41x41x12mm;4200rpm;Micronel
Ostatnio oglądane
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
Zła ilość towaru
TR BF245B;CEMI;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;
Zła ilość towaru
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
UKŁ uA741PC MEV DIP14 wzmacniacz operacyjny
TR BUT11A;ST;TO220;traznystor; NPN;450V;5A;800ns;100W;Pbf
Ukł 74HCT368 PH układ scalony DIP16
Ukł UCY74S414 CEMI układ scalony DIP24;KONTROLER PRIORYTETU PRZERWAŃ
Przekaźnik RM96-3021-35-1012;RELPOL 1 styk zwierny;8A;12VDC;RoHS
Żarówka tel. T-6.8 24V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Dioda LED 12mm żółta dyfuzyjna 600mcd DIOD-8660
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
UKŁ UL1901KII;CEMI;DIP14;CE 75A; Stabilizator prędkości obrotowej