Tyrystor 10RIA120;Gregoo;TO48;M6; 10A;1200V;Prąd bramki 100mA;
Ostatnio oglądane
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Mostek trójf.SKBPC3516 (35A/1600V) konektory;MIC;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda D22-10-04-RO (10A/400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Ukł UCY7493N;CEMI;układ scalony DIP14 CEMI;7493PC;MEV;
Dioda BB104G;CEMI;Dual, FM-Tuning (warikap)
Ukł CD4047BE TI układ scalony DIP14 Pbf
Ukł 74HCT244 TI układ scalony DIP20 Pbf
TR BC178A;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-z III aparatowe;5x20mm;6.3A/250V AC/SP7
Ukł 74HCT374 PH układ scalony DIP20 Pbf
Przekaźnik 40.61.9.005.0000 FINDER 5VDC;1P;16A;st.AgCdO;130mA;RM83P;
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683