Przekaźnik JZC/HF32F-012-HSL(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk zwierny
Ostatnio oglądane
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
Zła ilość towaru
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 niebieska do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;
UKŁ LF356N;NSC;DIP8;RoHS;Wzmacniacz operacyjny;5MHz;10-36V;Kanały:1
UKŁ LM350T;TO220;TI;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-33V;3A;RoHS
UKŁ LM78L15ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+15V;RoHS
Amperomierz 0-15A WP15 Wskaźnik prądu
Ukł 74HC158 PH układ scalony DIP16
Grot lutowniczy sreb. GLS-1.5mm do lutownic transformatorowych
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W