Przekaźnik RM84-2012-35-1012 RELPOL U cewki:12VDC;2x8A/250VAC;DPDT;RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm czerw./ziel matowa 3ARG9HWB/L-115WEGW-CA 3pin.ws.anoda
Zła ilość towaru
UKŁ LM339N;TI;DIP14;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komparatory:4
Zła ilość towaru
TR 2N3773;CDIL;TO3;Tranzystor; NPN;16A;140V;150W;200kHz;RoHS
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
TR BF297;MEC;TO92;tranzystor; NPN;100mA;160V;0.625W
Dioda LED 5mm migaj.nieb./żółta clir 500mcd DIOD-9185 Pbf
UKŁ UL1601N;CEMI;DIP14; Dekoder sygnału sterofonicznego
Dioda D22-10-04-RO (10A/400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Dioda BAV21 NXP 0.2A 250V 50ns DO35 szybka,impulsowa Pbf