Przełącznik hermetyczny KCD2Y-12VDC 20A;podśw.żółty;6.3mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.024.0000 FINDER 24VDC;1P;16A;st.AgCdO;27mA;RM83P;
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A
Dioda LED 10mm zielona SJ1036C PG Vf=3.1V;If=20mA;7000mcd clir Pbf
TR BC211;CEMI;TO39;Tranzystor; NPN;1A;80V;0.8W;300MHz
Dioda Zenera ZX 6V2;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Dioda Zenera ZX 24V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Dioda LED 5mm czerw./ziel. 5ARG9HWB ws.anoda; 3 nogi matowa;Kento;RoHS
TR BC369;TO92;tranzystor; PNP;1A;25V;0.8W
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
Mikroprzełącznik MSW-02 L-26; z dźwignią 26mm;16A/250V
Przekaźnik NVF4-2C 24VDC 30/40A NHG 1st.przełączny z uchem RoHS;2024412