Taśma LED biała neut.300LED/5m 5630 12VDC;60W;5m;TC-NW60-5630/IP20
Ostatnio oglądane
Krokodylek 27.716 nieizol. 51.3mm wtykany(gn.ban.4mm) 10A Amass
Zła ilość towaru
Gniazdo TYPE 90.21.SMA FINDER do serii 60;Mont. na szynę DIN;PZ11
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 10V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS
Dioda LED 3mm 12V czerwona clir R10R12V-3;OSR5U3131A-12; OPTOSUPPLY
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
UKŁ UL1490;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 0.65W