Przełącznik hermetyczny KCD1R-12VDC 20A;podśw.czerwony;6.3mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC573 TI układ scalony DIP20 Pbf
Zła ilość towaru
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
Zła ilość towaru
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Dioda LED 10mm migająca niebieska clir;F10AB9UC;3V;500mcd;20mA;RoHS
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Tyrystor BTP10-400  gw.M6 10A/400V LAMINA
Ukł UCY7447N/7447PC;Układ scalony DIP16
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;