Lampka diodowa KLP-10/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/red
Ostatnio oglądane
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Zła ilość towaru
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT123 PH układ scalony DIP16
Mostek KBU8M (8A/1000V) płaski MIC RoHS
Ukł CD4094BE TI DIP16 układ scalony RoHS
Przekaźnik R15 4PDT 24VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-1024 RELPOL