UKŁ L78S18CV;ST;TO220;stabilizator; 2A;+18V:Pbf;
Ostatnio oglądane
Tyrystor T22-10-01-50 (10A/100V) TO-64 LAMINA
Zła ilość towaru
Dioda D42-40-06-RO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;anoda na śrubie;
Zła ilość towaru
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
Ukł CD4532BP PH układ scalony DIP16
Triak BTB24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;
Ukł 74HCT00 TI układ scalony DIP14;RoHS
Ukł UCY74107N CEMI układ scalony DIP14
Tyrystor BT148W-600R.115;SOT223;SMD 1A;600V;Igt50uA;WeEn Semiconductors
Ukł CD4008/MCY CEMI układ scalony DIP16
Tyrystor BTP10/200 gw.M6 10A;200V LAMINA
Ukł UCY74182N CEMI układ scalony DIP16
Dioda Zenera ZX 24V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4