Złącze AK950/12-5.0 12 PIN RoHS PTR MESSTECHNIK
Ostatnio oglądane
UKŁ LM350T;TO220;TI;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-33V;3A;RoHS
Zła ilość towaru
TR BD140-16;STM;SOT-32;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;RoHS;BDAP-40
Zła ilość towaru
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
UKŁ UL1101N;CEMI;DIP14;układ scal.; Dwa wzmacniacze różnicowe
Ukł 74HC158 PH układ scalony DIP16
UKŁ L7924/MC7924CT;ON;TO220; stabilizator;1A;-24V;Pbf;
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
Grot lutowniczy sreb. GLS-1.5mm do lutownic transformatorowych
Przełącznik kont. TYP: M-24-112 UNITRA DOLAM
Dioda LED 10mm 12V niebieska clir 10AB4UC12V-10 RoHS
Żarówka tel. T-6.8 12V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm
Ukł CD4078BP PH układ scalony DIP14 Pbf
TR TIP147;STM;TO247-3;tranzystor; PNP;Darlington;10A;100V;125W;RoHS