Przekaźnik RM85-2011-35-1012 RELPOL Ucewki:12VDC;16A/250VAC;SPDT;RoHS
Ostatnio oglądane
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.podśw.niebieski;7pin;IP68
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm 12V biała clir W10R12V-3/KTL030WHCI-12V Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4027BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Gniazdo bezpiecznika UNIVAL-19mm SZCZELNE 10 AWG 5.2mm2;40A;32V;
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
Ukł CD4030BP PH układ scalony DIP14
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
TR TIP35C;STM;TO247;Tranzystor; NPN;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD249C
Ukł CD4539BP układ scalony DIP16 TOSHIBA
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P