Lampka diodowa KLP-10/Y 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Dioda LED Super Flux 5mm czerwona OSR5PAZE31D;2V;12000mcd;OPTOSUPPLY
Zła ilość towaru
Dioda BYP155-350V CEMI DO-201 1.5A;350V;350ns
Zła ilość towaru
TR BD140-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;
Wtyczka widełkowa WB-14 czerwona 24A;60V;44mm;RoHS