Przełącznik podśw.śr.niebieski 12V 12V/20A IXL-101-2B RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł CD4512BP PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Optotriak MOC3052M;LITEON;DIP6; przewlekany(THT);600V;10mA;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 8mm żółta matowa 8Y3HD Pbf
Gniazdo TYPE 94.74.SMA FINDER do serii 55 szyny DIN (GZ4)
Przekaźnik 40.61.9.018.0000 FINDER 18VDC;16A;1P;st.AgCdO;36mA;RM83P;
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
Ukł 74HC74 TI układ scalony DIP14 Pbf
Przełącznik obrotowy P2G3 1.10.1 1x10poz. UNITRA UNITECH
Dioda Zenera BZX85 C20V;1.3W;DO-41; KINGTRONICS; RoHS
TR BDX54C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;60W
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
TR 2N6107(=BDP286);TO220;Tranzystor PNP;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS