Przełącznik KCD2-2/R/B-250V AC/16A ON-OFF;podś.czerwony;czarna obudowa
Ostatnio oglądane
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-z III aparatowe;5x20mm;6.3A/250V AC/SP7
Zła ilość towaru
Triak BTA16-600BRG;ST;16A;600V;50mA TO220AB; RoHS
Zła ilość towaru
TR BC639-16;LGE;TO92;tranzystor; NPN;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
Ukł CD4052BCN/MCY układ scalony DIP16
Bezpiecznik termiczny 10A 150stop.C RYE150 250V AC; RoHS
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;