Przekaźnik JQC/HF3FF-012-1HST;12VDC 10A;1 styk zwierny;do druku;HONGFA;
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74175N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Gniazdo ban. Z-TB4RT 4mm czerwone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.R;24.247;
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm żółta 10/34UYH; Vf=2.0-2.2V;If=20mA;1000mcd;matowa;
UKŁ MAA741/SFC2741M;TO99;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-18V
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Dioda LED 5mm migaj.nieb./czerwona clir DIOD-1079 RoHS
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
Przekaźnik K8 1x6V  406-1 TELFA
TR BC327-25;LGE;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;50V;O.625W;Pbf
Mikroprzełącznik MSW-02 L-26; z dźwignią 26mm;16A/250V