TR IHW40N120R5XKSA1;INFINEON;Tranz. IGBT;TO247-3;40A;1.2kV;197W;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł CD4541BE TI układ scalony DIP14; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł ICL7135CPIZ;Intersil;DIP28; Przetwornik;RoHS;
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa BS425 TB-czerwona 4mm RoHS
Ukł 74HC165 FS układ scalony DIP16 Pbf
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
Ukł CD4526BCP ON układ scalony DIP16
Mostek KBPC5010 (50A/1000V) konekt. YY RoHS
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
TR BUT18AF;IS;TO220iso;traznystor; izol.;NPN;6A;1000V;800ns;33W
Przekaźnik 40.52.9.012.0000 FINDER 12VDC;8A;2A;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P