Kontrolka LED IND8-12G-B;12VDC;IP40 wklęsła;metal;zielony;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
UKŁ TL431A HTC TO92 stabilizator regulowany(ADJ);2.5-40V;2.5V;0.15A
Zła ilość towaru
TR STP9NK60Z;ST;TO220;Tranzystor NPN;7A;600V;0.85R;125W
Zła ilość towaru
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS
Żarówka tel. T-6.8 12V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm
Ukł 74HC139 PH układ scalony DIP16
Tyrystor KT505;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=10mA;
Dioda LED 3mm czerwona 3AR4UD09; KENTO;dyfuzyjna;Uf=2.2V;If=20mA;Pbf
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
Ukł UCY7473N CEMI układ scalony DIP14
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
TR BFR93A;SOT23;Tranzystor; NPN;UHF;35mA;15V;6GHz
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane