Kontrolka LED IND8-12Y-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;źółty;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT368 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR BF519V/BFP;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;50mA;50V;300mW;150MHz
Zła ilość towaru
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Buzzer bez generatora T22 B40W 85dB piezo w obudowie śr.22mm/wys.4.5mm
Triak BTA16-600BRG;ST;16A;600V;50mA TO220AB; RoHS
TR BUT18AF;IS;TO220iso;traznystor; izol.;NPN;6A;1000V;800ns;33W
Amperomierz 0-15A WP15 Wskaźnik prądu
TR BDW94C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;12A;100V;80W
Ukł CD4024BE TI układ scalony DIP14
Ukł 74HC165 FS układ scalony DIP16 Pbf
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Przekaźnik 40.61.9.024.0300 FINDER 24VDC;16A;1Z;st.AgCdO;27mA;RM83Z;